Szkółki narciarskie w Austrii z polskimi instruktorami

Aktualizacja 30 października 2017 przez Michał Nowak

Austria to idealne miejsce do nauki jazdy na nartach, także dla dzieci.  Dość często zadajemy sobie pytanie czy można znaleźć polskich instruktorów dla dzieci w Austrii? Zdecydowanie tak. Właściciele szkółek narciarskich coraz częściej uzupełniają kadrę pod kątem naszego języka. Zdarza się, że dzieci będzie uczył Czech lub Słowak ale świetnie sobie poradzi z nauką. Ofertę wyróżnia świetnie przygotowane programy szkoleniowe, zaplecze i organizacja kursów. Oprócz nauki jest też sporo zabawy – szkółki szczególnie dbają o animacje i innego rodzaju atrakcje.

Koszty instruktora narciarstwa w Austrii dla dziecka

Zacznijmy od tego, że nie jest tanio… ale coś za coś. Dzienna stawka za zajęcia grupowe dziecka 4-11 lat to koszt 60-75 Euro i podobne stawki są za nastolatków, a narciarskie przedszkole to 4h za 40-50 Euro. Natomiast ostateczna cena może się składać z wielu składników, ponieważ oferta jest bardzo szeroka. Pakiety są tylko na zajęcia, np 4h lub pełnodniowe, wraz z animacjami, wyżywieniem, a nawet transportem – no i oczywiście uzależnione od ilości dni. Warto dodać – na sezon ferii rezerwacja miejsc na kurs wręcz obowiązkowa.

Lista szkółek narciarskich z polskimi instruktorami w Austrii


Zobacz także:

Ranking ośrodków narciarskich w Austrii

Największe ośrodki narciarskie w Austrii

TOP 3 – najlepsze ośrodki narciarskie na rodzinny wyjazd

TOP 5 – najlepsze imprezowe ośrodki narciarskie w Austrii

Austriackie ośrodki narciarskie na mapie.

One Reply to “Szkółki narciarskie w Austrii z polskimi instruktorami”

  1. Daniel Zadrowski

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany wyjazdem na narty z żoną oraz dzieckiem 5 letnim , w związku z tym szkoleniem – przedszkolem dla 5latki. Wyjazd w terminie styczeń lub luty na 7dni do Austrii , region najlepiej górna Austria , chodzi tylko o odległość , aby było możliwie jak najbliżej Polski ze względu na podróżowanie z małym dzieckiem. Dziękuję i pozdrawiam .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.