Szkółki narciarskie w Austrii z polskimi instruktorami

Austria to idealne miejsce do nauki jazdy na nartach, także dla dzieci.  Dość często zadajemy sobie pytanie czy można znaleźć polskich instruktorów dla dzieci w Austrii? Zdecydowanie tak. Właściciele szkółek narciarskich coraz częściej uzupełniają kadrę pod kątem naszego języka. Zdarza się, że dzieci będzie uczył Czech lub Słowak ale świetnie sobie poradzi z nauką. Ofertę wyróżnia świetnie przygotowane programy szkoleniowe, zaplecze i organizacja kursów. Oprócz nauki jest też sporo zabawy – szkółki szczególnie dbają o animacje i innego rodzaju atrakcje.

Koszty instruktora narciarstwa w Austrii dla dziecka

Zacznijmy od tego, że nie jest tanio… ale coś za coś. Dzienna stawka za zajęcia grupowe dziecka 4-11 lat to koszt 60-75 Euro i podobne stawki są za nastolatków, a narciarskie przedszkole to 4h za 40-50 Euro. Natomiast ostateczna cena może się składać z wielu składników, ponieważ oferta jest bardzo szeroka. Pakiety są tylko na zajęcia, np 4h lub pełnodniowe, wraz z animacjami, wyżywieniem, a nawet transportem – no i oczywiście uzależnione od ilości dni. Warto dodać – na sezon ferii rezerwacja miejsc na kurs wręcz obowiązkowa.

Lista szkółek narciarskich z polskimi instruktorami w Austrii


Zobacz także:

Ranking ośrodków narciarskich w Austrii

Największe ośrodki narciarskie w Austrii

TOP 3 – najlepsze ośrodki narciarskie na rodzinny wyjazd

TOP 5 – najlepsze imprezowe ośrodki narciarskie w Austrii

Austriackie ośrodki narciarskie na mapie.

One Reply to “Szkółki narciarskie w Austrii z polskimi instruktorami”

  1. Daniel Zadrowski

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany wyjazdem na narty z żoną oraz dzieckiem 5 letnim , w związku z tym szkoleniem – przedszkolem dla 5latki. Wyjazd w terminie styczeń lub luty na 7dni do Austrii , region najlepiej górna Austria , chodzi tylko o odległość , aby było możliwie jak najbliżej Polski ze względu na podróżowanie z małym dzieckiem. Dziękuję i pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.