0 Replies to “Images tagged "ischgl-2"”

 1. cheniek

  Dzień dobry. W styczniu z żoną,nie jeżdżącą po kontuzji kolana w Schladming,wybieramy się do Flachau. Proszę mi powiedzieć ,czy w tym ośrodku, ewentualnie we Flachauwinkl lub Zauchensee są na szczycie trasy spacerowe dla piechurów? W tym roku ,w lutym byliśmy w Zell am See i kilka tras tam było,po których spacerowała moja żona i była zachwycona. A drugie pytanie ,to czy są tam trasy saneczkowe i gdzie? Czekam z utęsknieniem na odpowiedź. Tomek Ch.

  Odpowiedz
 2. Tomasz

  Na wstępie dziękuję za fantastyczną pracę. Pobyt 02.2023 r.
  Wspaniały ośrodek, perfekcyjnie przygotowany z bardzo dobrym zapleczem gastronomicznym. Mnogość i długość tras imponująca (wszystko spięte wyciągami). Zabawa dla całej rodziny na stoku gwarantowana poczynając od kotła czarownic poprzez różne atrakcje (codziennie inne) a skończywszy na nocnych kosmicznych jazdach na sankach. Trzeba bardzo się postarać aby się nudzić. Brakuje tylko term i byłaby bajka.

  Odpowiedz
 3. Tomasz

  Pobyt: 03 – 10.02.2024
  Bardzo dobrze przygotowany ośrodek z dużą ilością restauracji kuchni Austrii, Włoch i nawet jedna Słowacka (nie Słoweńska). Dorośli jak i młodsi, zaawansowani i początkujący narciarze znajdą coś dla siebie na licznych i ciekawych trasach narciarskich. Jeśli będziemy czuli niedosyt możemy kontynuować zabawę w restauracjach apres-ski. Polecam tą na dolnej stacji Millenium Express w Tropolach z trzema salami w tym jedna to dyskoteka. Ośrodek jest zdominowany przez turystów z Czech. Należy uzbroić się w cierpliwość przy wsiadaniu do gondoli Millenium ponieważ pierwszeństwo mają szkółki i dzieciaki do lat siedmiu z opiekunami. Można odstać nawet godzinę w weekend. Praktyczna wskazówka: wiele ośrodków noclegowych jest partnerami Nassfeld i po przyjeździe otrzymacie w ramach pobytu Wintercard Premium która oferuje wiele zniżek w tym ta na zakup karnetów. Warto wstrzymać się z zakupem takowych do czasu przyjazdu tym bardziej, że cena czy to w necie czy kasie jest ta sama. Ośrodki również mają boxy na narty w ilości jeden na apartament. Pomieści kompletny sprzęt dla dwóch narciarzy. Więc jeśli ktoś potrzebuje drugi to lepiej go zarezerwować przez internet gdyż na miejscu ze względu na ilość gości narciarzy będzie to niemożliwe. To chyba tyle. Życzę wszystkim min. 100 cm śniegu pod nartami i słonecznej pogody.

  Odpowiedz